-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-004997-b
Торги не відбулися
2 137 843.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 903.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 903.00 UAH
Номер:
d8cb978cd7e142a3b9c9aa08dcee430e
Внутрішній номер закупівлі:
13936621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-004997-b
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Дроняк +380372584915 tender3@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 137 843.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 903.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
60 000.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 11:49 - 10.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 11:49 - 20.02.2022 01:00
Аукціон:
з 21.02.2022 12:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисна коробка для 1ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.01.2023
Захисна коробка для 1ф лічильників з автоматичним вимикачем 2p 6-32 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
330 штуки
Період постачання
до 31.01.2023
Захисна коробка для 1ф лічильників з автоматичним вимикачем 2p 40-50 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.01.2023
Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.01.2023
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 6-32 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
1600 штуки
Період постачання
до 31.01.2023
Захисна коробка для 3ф лічильників з автоматичним вимикачем 3p 40-63 A та компл. кріпильних виробів
Кількість
1520 штуки
Період постачання
до 31.01.2023