-
Відкриті торги
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Оголошено тендер
2 137 843.20
UAH
Номер:
897c09e12ac048c49a8dd0e6090b3b72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-03-004656-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 137 843.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
(31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
03.02.2022 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 137 843.20 UAH