-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-002165-c
Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821.• Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.• Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
42963923
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Таїрове, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Постачальнику здійснюється у строк не більше ніж 5 банківських днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду. Розрахунки здійснюються на розрахунковий рахунок Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Луговая Татьяна 380936103033 tatiana@operator.energy
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.Пристанційна, будинок 1
Оскарження: 24.02.2022 14:13 - 07.03.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Хорошевська Наталія Леонідівна 380676105562 Nataliya.Horoshevskaya@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. 7 Слобідська 70 В/1
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Луговая Татьяна 380936103033 tatiana@operator.energy
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.Пристанційна, будинок 1