• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання електричної енергії для закладів освіти та закладу дошкільного виховання, а саме: • Сухолиманська початкова школа Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження закладу: вул. Чорноморців, 98, с. Сухий Лиман, Одеський район, Одеська область, 67821. • Комунальний Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження дошкільного закладу: вул.40 –річчя Перемоги, будинок 53 –А, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496. • Таїровський заклад загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. Місцезнаходження Закладу: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.

508 613.66 UAH з ПДВ
Номер: d26f8797335f48d694b4475c269efa1e
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-02-002165-c-c1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 32
Дата підписання: 09.03.2022 00:00
Період дії договору: 09.03.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Сума договору: 508 613.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 768.94 UAH)
Оплачено: 508 613.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 768.94 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 74600 кВт⋅год
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: e360a78f2d8f4d419b49b7284f9f45e0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника», Сторони домовились зменшити загальну вартість Договору на 457 340,38 (Чотириста п’ятдесят сім тисяч триста сорок грн. 38 коп.).
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 78b081d2f0bd4d19bd694c8843eaa6fb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. На підставі вищенаведеного, Сторони домовились продовжити дію Договору та викласти п. 13.1. Договору в наступній редакції: «13.1. Договір набуває чинності з моменту його підписання уповноваженими на це представниками Сторін і діє до «31» березня 2023 року включно, а в частині розрахунків до повного їх виконання.».
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: c7ae7d8c9a44431cbba2c0ceaee4cc51
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Сума Договору з «01» січня 2023 року до «31» березня 2023 року становить 84 830,34 (Вісімдесят чотири тисячі вісімсот тридцять гривень 34 копійки), в т.ч. ПДВ – 14 138,39 (Чотирнадцять тисяч сто тридцять вісім гривень 39 копійок). Загальна вартість Договору становить 509 194,22 (П'ятсот дев'ять тисяч сто дев'яносто чотири гривні 22 копійки) в т.ч. ПДВ – 84 865,70 (Вісімдесят чотири тисячі вісімсот шістдесят п'ять гривень 70 копійок).
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 26718c9f3c234846b09ef708bce79838
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника», Сторони домовились зменшити загальну вартість Договору на 580,56 (П’ятсот вісімдесят грн. 56 коп.). 2. На підставі вищенаведеного, п. 5.1. Договору викласти в наступній редакції: «5.1. Ціна цього договору становить 508 613,66 (П’ятсот вісім тисяч шістсот тринадцять грн. 66 коп.), у тому числі ПДВ – 84 768,94 (Вісімдесят чотири тисячі сімсот шістдесят вісім грн. 94 коп.)». 3. Абз. 2 п. 2.1. Договору викласти в наступній редакції: «Кількість електричної енергії визначено в обсязі 88 933 кВт/год».
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 13.04.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод угода №4.pdf
p7s
sign.p7s