-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-002676-b
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 652 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 652 дні назад
494 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 474.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 474.98 UAH
Номер:
cdde04e72adf47bf9e11ab0e406dc2ca
Внутрішній номер закупівлі:
13907035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-02-002676-b
Замовник:
СКП "Коммунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21948370
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, м. Бахмут, м. Соледар, Вул. Цілинників, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Скакун +380627443189 kommynalnik2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
494 996.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 474.98 UAH
Період уточнення:
02.02.2022 10:28 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2022 10:28 - 18.02.2022 00:00
Аукціон:
18.02.2022 15:28 - 18.02.2022 15:51
Період кваліфікації:
18.02.2022 15:51 - 22.02.2022 11:10
Період завантаження договору:
22.02.2022 11:10 - 14.03.2022 11:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
14776 літр
Період постачання
20.03.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
Оскарження: 22.02.2022 11:10 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43699122
-
Контактна особа:
Олег 380944401884 ukrpetrolcentr.tender@gmail.com
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, 02166, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУРЧАТОВА, будинок 23, квартира 90
Оскарження: 22.02.2022 11:10 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
492 040.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
492 040.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 11:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
107
Скарги
0
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Ситник Ігор Володимирович 380442812312 craneenergy.siv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Початкова пропозиція
494 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c58bf92cb014709be54b238a459bd01
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-02-002676-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43699122
-
Контактна особа:
Олег 380944401884 ukrpetrolcentr.tender@gmail.com
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, 02166, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУРЧАТОВА, будинок 23, квартира 90
Сума договору:
492 040.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
492 040.80 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації