-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
Оголошено тендер
495 000.00
UAH
Номер:
7b2155369ff74485b5a3cf5415e9f049
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-31-006418-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СКП "Коммунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21948370
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, м. Бахмут, м. Соледар, Вул. Цілинників, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СКП "Коммунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21948370
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, м. Бахмут, м. Соледар, Вул. Цілинників, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
495 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
Примітки:
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.01.2022 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума495 000.00 UAH