-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-003875-c
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
10a53c3f74b94f2ca76469d37855a7c0
Внутрішній номер закупівлі:
13890949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-003875-c
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погребняк Микола 380443746374 nokolay7070@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 14:14 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 14:14 - 17.02.2022 00:00
Аукціон:
17.02.2022 15:38 - 17.02.2022 16:01
Період кваліфікації:
17.02.2022 16:01 - 22.02.2022 12:07
Період завантаження договору:
22.02.2022 12:07 - 14.03.2022 12:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Кількість
130 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
Оскарження: 22.02.2022 12:07 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Оскарження: 22.02.2022 12:07 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
286 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
286 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 12:07
Відповіді на вимоги
12
Документи
88
Скарги
0
ПП Бастіон-М
×
-
Код ЄДРПОУ:
33458505
-
Контактна особа:
Самусенко Оксана Віталіївна +380445949572 office@bastion-m.com.ua
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 56, оф. 3-Б
Початкова пропозиція
299 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
240d5dc0d508423b9437e50a71b84d0e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-003875-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Номер договору:
629-ТО
Сума договору:
267 176.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
229 008.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони): 2 202.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2022 00:00 - 15.02.2023 00:00
Дата підписання:
19.04.2022 10:00
Статус:
Підписаний