-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони)
267 176.00
UAH з ПДВ
Номер:
240d5dc0d508423b9437e50a71b84d0e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-003875-c-c1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Контактна особа:
Погребняк Микола 380443746374 nokolay7070@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони): 2 202.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
629-ТО
Дата підписання:
19.04.2022 10:00
Період дії договору:
19.04.2022 00:00 - 15.02.2023 00:00
Сума договору:
267 176.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 168.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Кількість
104 послуга
Період постачання
до 15.02.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e3c68a517fe7451bbadb13fa25442de6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.05.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2c6d3b003e8846ef88f3aee0b0476758
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, відповідно до п. 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями) від 19.10.2021р. № 1812-IX , керуючись п.13.1 розділу 13 « Зміна умов та розірвання договору», домовились продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Пункт 12.1 розділу 12 «ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ» викласти в новій редакції: «12.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами та діє до 15.02.2023 р. включно, а в частині взаєморозрахунків – до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором».
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a3c55e3936fc4f539b80a4b799698a85
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони уклали дану Додаткову угоду до Договору №629-ТО від 19.04.2022 року (надалі – Договір) про наступне:
1. Пункт 3.1 Договору №629-ТО від 19.04.2022 року доповнити наступним абзацом:
Збільшити загальну вартість договору про закупівлю на суму, достатню для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
2. Вартість цієї Додаткової угоди складає 38 168 грн. 00 коп. з ПДВ.
3. Ціна послуг за цим Договором становить: 267 176 грн. 00 коп. (Двісті шістдесят сім тисяч сто сімдесят шість грн. 00 коп.) з ПДВ
4. Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання та діє до 15.02.2023.
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
02.01.2023 15:00
Статус:
Опубліковано