-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-001734-a
Завершена
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
5ff56c6ef9d242dc80e872663ae46a91
Внутрішній номер закупівлі:
1388197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-24-001734-a
Замовник:
Відділ освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Луначарського, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 13:59 - 30.10.2017 14:04
Період прийому пропозицій:
24.10.2017 13:59 - 09.11.2017 14:04
Аукціон:
10.11.2017 15:30 - 10.11.2017 15:51
Період кваліфікації:
10.11.2017 15:51 - 18.11.2017 18:07
Період завантаження договору:
10.11.2017 15:51 - 30.11.2017 15:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Кількість
19000 штуки
Період постачання
24.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Замовника згідно Дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Оскарження: 10.11.2017 15:51 - 29.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Оскарження: 10.11.2017 15:51 - 29.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
46 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2017 18:07
Документи
12
Скарги
0
ФОП Мусієнко Лідія Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2388002160
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Йосипівна +380669723143 lidiyayosinivna@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Першотравнева будинок 19 кв. 49
Початкова пропозиція
52 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
40c6176892fc463f8e24ef887133645a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-24-001734-a-b1
Постачальник:
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Номер договору:
34
Сума договору:
46 930.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
29.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний