• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.

46 930.00 UAH з ПДВ
Номер: 40c6176892fc463f8e24ef887133645a
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-24-001734-a-b1
Постачальник: ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 34
Дата підписання: 29.11.2017 00:00
Період дії договору: 29.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 46 930.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 930.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 19000 штуки
Період постачання 24.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Замовника згідно Дислокації На карті