-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аміачна селітра та Нітроамофоска 16:16:16
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-000957-c
Торги відмінено
1 302 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 510.00 UAH
Номер:
0b097814fc2a4b399b2fb752edc0fb56
Внутрішній номер закупівлі:
13881021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-000957-c
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 302 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 510.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 10:13 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 10:13 - 17.02.2022 10:18
Аукціон:
18.02.2022 14:06 - 18.02.2022 14:35
Період кваліфікації:
18.02.2022 14:35 - 22.02.2022 12:06
Період завантаження договору:
22.02.2022 12:06 - 14.03.2022 12:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 20.04.2022
Нітроамофоска 16:16:16
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 20.04.2022
Інформація про скасування
Номер:
bf574da99c1943428d5c0923457f015e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Договір не підписано в строк 60 днів.
Період оскарження:
30.06.2022 14:26 - 11.07.2022 00:00
Дата опублікування:
30.06.2022 14:26
Дата виконання:
11.07.2022 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"
Оскарження: 22.02.2022 12:06 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43748808
-
Контактна особа:
Степан Левковець +380667433324 panagrodim@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Рівненська, 42
Оскарження: 22.02.2022 12:06 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 297 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 284 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 12:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
Недериця Володимир Миколайович 380670042528 GRAD2005@UKR.NET
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Медова, будинок 48А
Початкова пропозиція
1 301 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 285 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
85
Скарги
0
ТОВ "Віва Агробуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44186031
-
Контактна особа:
Дмитро Ольховик +380689052858 vivalonagrobud@gmail.com
-
Адреса:
03193, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Луценка Дмитра, 10
Початкова пропозиція
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb110f0590bf478db041494595ed4634
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-000957-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43748808
-
Контактна особа:
Степан Левковець +380667433324 panagrodim@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Рівненська, 42
Сума договору:
1 284 180.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 284 180.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації