-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра та Нітроамофоска 16:16:16
Оголошено тендер
1 302 000.00
UAH
Номер:
654d9a840e3f4791b20f76aa6e22deb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-000733-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 302 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра та Нітроамофоска 16:16:16
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.02.2022 09:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 20.04.2022
Нітроамофоска 16:16:16
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 20.04.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 302 000.00 UAH