• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Джерело фінансування - власні кошти.

Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам

Торги не відбулися

9 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
Номер: ada4a5fc05fb4e639c0dc8977a5e2806
Внутрішній номер закупівлі: 13878233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-01-000176-c   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Пономарев Денис Александрович 380996841098 PONOMAREV.DENIS.PRAT.KH@GMAIL.COM https://zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 45 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 270 000.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2022 08:52 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2022 08:52 - 04.03.2022 10:00
Період прекваліфікації: з 04.03.2022 10:03
Аукціон: з 11.04.2022 13:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації