-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Оголошено тендер
9 000 000.00
UAH
Номер:
b82d8fbc537e461e8027e6d9ab9bbe1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-000104-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
01.02.2022 08:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 000 000.00 UAH