-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи по будівництву ліній зв’язку та електропередач, об’єкт будівництва: «Будівництво зовнішніх інженерних мереж «Центру утримання нелегальних мігрантів у Миколаївській області» в с. Мартинівське, Вознесенського району Миколаївської області»"
Тендер Prozorro UA-2017-10-25-001422-c
Правила визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д. 1.1-1:2013 (ДК 021:2015 "45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач"
Завершена
9 910 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Номер:
08110db1c1894419891665e6fdb14e92
Внутрішній номер закупівлі:
1387385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-25-001422-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА, ЯКІ НЕЗАКОННО ПЕРЕБУВАЮТЬ В УКРАЇНІ, ДМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121316
-
Адреса:
56525, Україна, Миколаївська область, с. Мартинівське, вул. Європейська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Петров +380050525914 ptpi-martynivske@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
9 910 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2017 14:27 - 30.10.2017 23:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2017 14:27 - 09.11.2017 23:00
Аукціон:
10.11.2017 11:06 - 10.11.2017 11:27
Період кваліфікації:
10.11.2017 11:27 - 10.11.2017 16:46
Період завантаження договору:
10.11.2017 11:27 - 30.11.2017 11:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Робота
Кількість
1 роботи
Період постачання
20.11.2017 - 20.12.2017
Місце постачання
56525, Україна, Миколаївська область, с. Мартинівське, вул. Європейська, б. 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
Оскарження: 10.11.2017 11:27 - 21.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 10.11.2017 11:27 - 21.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
6 996 315.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2017 16:46
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30975988
-
Контактна особа:
Єлізарова Алла Валеріївна +380512589400 electro.svetolux@gmail.com
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131-В
Початкова пропозиція
6 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 499 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
a295cdc523dd453b9b9d936083dceffe
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-25-001422-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Номер договору:
39
Сума договору:
6 450 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2017 00:00 - 20.12.2017 00:00
Дата підписання:
29.11.2017 17:12
Статус:
Підписаний