-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи по будівництву ліній зв’язку та електропередач, об’єкт будівництва: «Будівництво зовнішніх інженерних мереж «Центру утримання нелегальних мігрантів у Миколаївській області» в с. Мартинівське, Вознесенського району Миколаївської області»"
Тендер Prozorro UA-2017-10-25-001422-c
Правила визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д. 1.1-1:2013 (ДК 021:2015 "45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач"
Завершена
9 910 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Період оскарження:
25.10.2017 14:27 - 05.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.