-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, радіатор масляний
Тендер Prozorro UA-2017-11-09-002616-c
Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
131 013.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 655.07 UAH
Номер:
235d879fac48471993ae07e568f4f80f
Внутрішній номер закупівлі:
1386759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-09-002616-c
Замовник:
філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, вул.Жилянська,буд.97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Бойко +380443331858,+380634663451 bv.tender@gmail.com http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
131 013.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
655.07 UAH
Період уточнення:
09.11.2017 15:52 - 20.11.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2017 15:52 - 30.11.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, радіатор масляний
Кількість
109 штуки
Період постачання
10.12.2017 - 31.12.2017