-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, радіатор масляний
Тендер Prozorro UA-2017-11-09-002616-c
Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
131 013.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 655.07 UAH
Період оскарження:
09.11.2017 15:52 - 26.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.