-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Адмірала Макарова,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-002730-c
мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: українська та з урахуванням вимог тендерної документації. категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). умови надання забезпечення тендерної пропозиції наведені в Додатку 5 тендерної документації. Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги)
Торги не відбулися
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
Номер:
202f9dba33074eeeadca268d937b8ecc
Внутрішній номер закупівлі:
13864546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-31-002730-c
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сапожник Артем Анатолійович 380512537705 Depgkh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 300.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 13:11 - 06.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2022 13:11 - 16.02.2022 10:00
Аукціон:
17.02.2022 11:55 - 17.02.2022 12:30
Період кваліфікації:
17.02.2022 12:30 - 21.02.2022 17:13
Період завантаження договору:
21.02.2022 17:13 - 13.03.2022 17:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги здійснюється у повному розмірі до 10 (десятого) числа місяця наступного за звітним шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ на підставі рахунків, що виставлені ВИКОНАВЦЕМ ЗАМОВНИКУ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Адмірала Макарова,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
d597b4b855f241d88983c60e70437337
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Указом президента України 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», у зв’язку із з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, який продовжено до 25.05.2022.
Слід зазначити, що Торгово- промислова палата України (далі - ТПП України) на підставі ст.ст. 14, 14¹ Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.1997 № 671/97-ВР, Статуту ТПП України, засвідчує форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного. Враховуючи це, згідно офіційного Листа ТПП України щодо засвідчення форс-мажору №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022, ТПП України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами (обставинами непереборної сили).
Таким чином, у зв’язку з тим, що в країні введено воєнний і наявністю обставин непереборної сили, укладення договору за вищезазначеним предметом є неможливим через недоцільність реалізації вимог закупівлі в умовах воєнного стану і постійних обстрілів, які зазнає в т.ч. м. Миколаїв.
Крім того, станом на 25.04.2022, визначений ч. 6 ст. 33 Закону України «Про публічні закупівлі» строк на укладення договору про закупівлю, минув.
Відтак, прийнято рішення про визнання тендеру таким, що не відбувся у зв’язку із тим, що здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили (пп. 1 ч. 5 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Період оскарження:
25.04.2022 11:06 - 06.05.2022 00:00
Дата опублікування:
25.04.2022 11:06
Дата виконання:
25.04.2022 11:06
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРАМАЛІ"
Оскарження: 18.02.2022 16:21 - 01.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43227946
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovkramali@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 18.02.2022 16:21 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
242 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 946.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2022 16:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ОБЕРЕГ-ЮГ"
Оскарження: 18.02.2022 17:24 - 01.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36700377
-
Контактна особа:
Ніна Целіковська +380503922026 anna.obereg@gmail.com
-
Адреса:
54008, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Жовтневий, буд. 21
Оскарження: 18.02.2022 17:24 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
272 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2022 17:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ БЕЗПЕКИ "ЦЕНТР-97"
Оскарження: 21.02.2022 15:43 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41033776
-
Контактна особа:
Гурова Вікторія Володимирівна 380666180958 a.kravchenko@centr.od.ua
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, 65023, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ НОВОСЕЛЬСЬКОГО, будинок 64
Оскарження: 21.02.2022 15:43 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
292 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
292 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2022 15:43
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 21.02.2022 17:13 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677297 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Оскарження: 21.02.2022 17:13 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
306 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
306 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 17:13
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b990c1e61894564b94c835d5adfa993
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-31-002730-c-a1
Постачальник:
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677297 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Сума договору:
306 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
306 900.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації