• Відкриті торги
  • КЕП

цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)

Оголошено тендер

310 000.00 UAH
Номер: 14ba4890ca25412a91771bc45ed5d5c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-31-005866-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Примітки: Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа).
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.01.2022 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH