-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту судна «Іволга»
Тендер Prozorro UA-2017-10-12-001986-a
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
713d9b98f10d40de8b6b04db480b5219
Внутрішній номер закупівлі:
1385321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-12-001986-a
Замовник:
Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25937185
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Каботажний мол, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2017 16:39 - 21.10.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2017 16:39 - 31.10.2017 09:00
Аукціон:
01.11.2017 11:36 - 01.11.2017 11:57
Період кваліфікації:
01.11.2017 11:57 - 09.11.2017 13:44
Період завантаження договору:
03.11.2017 13:27 - 23.11.2017 13:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «Іволга» (обсяг надання послуг: згідно з Ремонтною відомістю)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.04.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрремфлот"
Оскарження: 01.11.2017 11:57 - 14.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40994326
-
Контактна особа:
Ведернікова Олена Миколаївна +380957468333 ukrremflot@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м.Херсон, Карантинний острів, буд.1
Оскарження: 01.11.2017 11:57 - 14.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 840 737.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 780 737.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.11.2017 13:27
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "СУДРЕМПРОМ"
Оскарження: 03.11.2017 13:27 - 20.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40712522
-
Контактна особа:
Нина Хандусенко +380951647088 sudrempromtender@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон,, ВУЛИЦЯ ПЕТРЕНКО, будинок 18, офіс 907
Оскарження: 03.11.2017 13:27 - 20.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 986 368.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 955 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2017 13:44
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
f97079d1ad534bf9bf25e8e202393cbe
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-12-001986-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СУДРЕМПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40712522
-
Контактна особа:
Нина Хандусенко +380951647088 sudrempromtender@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон,, ВУЛИЦЯ ПЕТРЕНКО, будинок 18, офіс 907
Номер договору:
301/17ДЗ
Сума договору:
2 955 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2017 00:00 - 21.05.2018 00:00
Дата підписання:
21.11.2017 10:00
Статус:
Підписаний