-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту судна «Іволга»
2 955 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f97079d1ad534bf9bf25e8e202393cbe
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-12-001986-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СУДРЕМПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40712522
-
Контактна особа:
Нина Хандусенко +380951647088 sudrempromtender@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон,, ВУЛИЦЯ ПЕТРЕНКО, будинок 18, офіс 907
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
301/17ДЗ
Дата підписання:
21.11.2017 10:00
Період дії договору:
21.11.2017 00:00 - 21.05.2018 00:00
Сума договору:
2 955 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 955 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «Іволга» (обсяг надання послуг: згідно з Ремонтною відомістю)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.04.2018