-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-011420-b
Завершена
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер:
d09ae4ad2b524512886af6c82ab624e2
Внутрішній номер закупівлі:
13847424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-011420-b
Замовник:
Бугринська сільська рада Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 260.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 15:57 - 04.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 15:57 - 14.02.2022 15:35
Аукціон:
15.02.2022 12:44 - 15.02.2022 13:07
Період кваліфікації:
15.02.2022 13:07 - 21.02.2022 14:35
Період завантаження договору:
21.02.2022 14:35 - 13.03.2022 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
42000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 21.02.2022 14:35 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 380676414378 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Грушевського академіка, буд.24
Оскарження: 21.02.2022 14:35 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
189 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
151 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 14:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
94
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Початкова пропозиція
173 660.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
5444b9351b5d43f9942d0f7b9f516840
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-011420-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 380676414378 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Грушевського академіка, буд.24
Номер договору:
60СВ337-936-22
Сума договору:
151 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
126 665.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.03.2022 09:57
Статус:
Розірваний