-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
151 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
5444b9351b5d43f9942d0f7b9f516840
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-011420-b-b1
Замовник:
Бугринська сільська рада Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Контактна особа:
Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 380676414378 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Грушевського академіка, буд.24
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
60СВ337-936-22
Дата підписання:
04.03.2022 09:57
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
151 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 333.16 UAH)
Оплачено:
46 048.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 674.77 UAH)
Причини розірвання договору:
У звязку з форс-мажорними обставинами:військовою агресією російської федерації проти України.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
42000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022