• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1)

1. Найменування замовника: Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. 2. Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 00497242. 4. Місцезнаходження замовника: сел. Наддніпрянське, м. Херсон, Херсонська обл., 73483. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Уповноважена особа Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Дьомін Сергій Олександрович, e-mail: izz.ua@ukr.net, тел. +380552362440. 6. Вид предмета закупівлі: Товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива». 9. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива». 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 60 тон. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: сел. Наддніпрянське, м. Херсон, Херсонська обл., 73483. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 17.03.2022. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації, на поточний рахунок Продавця, протягом 10 календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 040 000,00 грн. (два мільйона сорок тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Державного бюджету України. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1% від очікуваної вартості. 18. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 19. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 20. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «13» лютого 2022 року час 0000 год. 21. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 23. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 24. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд. 25. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 26. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 27. Примітки: Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 1 660 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 1 660 днів назад

2 040 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 400.00 UAH
Номер: 1c4bcbe9bff543c0a593da6e7f92ebb9
Внутрішній номер закупівлі: 13837917
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-005998-b   
Замовник: ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Сергій Васильович Коковіхін +380552362440 izz.ua@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 040 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 400.00 UAH
Період уточнення: 28.01.2022 12:35 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2022 12:35 - 13.02.2022 00:00
Аукціон: 14.02.2022 15:38 - 14.02.2022 16:13
Період кваліфікації: 14.02.2022 16:13 - 15.02.2022 17:04
Період завантаження договору: 15.02.2022 17:04 - 07.03.2022 17:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 60 тонни
Період постачання до 17.03.2022
Місце постачання 73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Віва Агробуд"

Оскарження: 15.02.2022 16:58 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 700 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 659 549.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2022 16:58
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"

Оскарження: 15.02.2022 17:04 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 720 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 679 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 17:04
Відповіді на вимоги 10
Документи 121
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 932 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 740 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 3
Скарги 0
ТОВ "АГРОНIД ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 859 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 839 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: fef7c3e5e5f74bd899f617e027135701
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-28-005998-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
Сума договору: 1 679 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 679 400.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації