-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1)
Оголошено тендер
2 040 000.00
UAH
Номер:
f0ab439b11e842f6a9ce2bede825345e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-006716-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1)
Примітки:
1. Найменування замовника: Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 00497242.
4. Місцезнаходження замовника: сел. Наддніпрянське, м. Херсон, Херсонська обл., 73483.
5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра ДК 021:2015: код 24410000-1).
6. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2281.
7. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі:
2 040 000,00 грн. (два мільйона сорок тисяч гривень 00 копійок).
8. Джерело фінансування закупівлі: Кошти державного бюджету України.
11. Вид закупівлі: процедура закупівлі: «Відкриті торги» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
9. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень, 2022.
10. Застосування рамкової угоди: не передбачено.
11. Примітки: затверджено рішенням уповноваженої особи Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України № 1 від «28» січня 2022 року.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
28.01.2022 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума2 040 000.00 UAH