-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-005797-b
Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Завершена
657 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 285.00 UAH
Номер:
1f31e070343a4fd5af732b331646c8fc
Внутрішній номер закупівлі:
13837590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-005797-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
657 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 285.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 12:24 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 12:24 - 18.02.2022 11:19
Аукціон:
21.02.2022 15:54 - 21.02.2022 16:17
Період кваліфікації:
21.02.2022 16:17 - 22.02.2022 11:18
Період завантаження договору:
22.02.2022 11:18 - 14.03.2022 11:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний 5% жирності
Кількість
2907 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Сир твердий 50 % жирності
Кількість
1163 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
Оскарження: 22.02.2022 11:18 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58б
Оскарження: 22.02.2022 11:18 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
642 499.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
642 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 11:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ФОП "МАГАКЯН ЛЕЙЛА ІСААКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2077919666
-
Контактна особа:
ЛЕЙЛА МАГАКЯН +380637263800 magakian@ukr.net
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВОЛЯ, будинок 9, квартира 4
Початкова пропозиція
656 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
c118bc6b2d784155b24b6bfd5d5ad908
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-005797-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58б
Номер договору:
74
Сума договору:
589 889.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
589 889.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.03.2022 12:14
Статус:
Виконаний