-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Оголошено тендер
657 000.00
UAH
Номер:
987f5009c0784c718db837c70e80644b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-007490-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
657 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Примітки:
Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2022 12:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума657 000.00 UAH