• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Запасні частини до автотехніки

Завершена

3 428 632.90 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 145.00 UAH
Номер: 2e91d6e238fb4bc082be5198a920833e
Внутрішній номер закупівлі: 1383601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-18-000855-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Вязовик Наталія Миколаївна +380629408878 n.vyazovik@marport.net http://marport.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 428 632.90 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 145.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 102 858.00 UAH
Період уточнення: 18.10.2017 15:17 - 24.10.2017 16:22
Період прийому пропозицій: 18.10.2017 15:17 - 03.11.2017 15:22
Аукціон: 06.11.2017 13:44 - 06.11.2017 14:05
Період кваліфікації: 06.11.2017 14:05 - 09.11.2017 16:03
Період завантаження договору: 06.11.2017 14:05 - 26.11.2017 14:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 618 найменувань
Період постачання 30.11.2017 - 30.11.2018
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Алделит"

Оскарження: 06.11.2017 14:05 - 20.11.2017 00:00
Початкова пропозиція 3 319 340.30 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 319 340.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2017 16:03
Документи 17
Скарги 0
ТОВ АВТОЦЕНТР ОПТИМА ГРУП
Початкова пропозиція 3 425 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 425 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: c68338d6641f4ff88e7c60a1866afc42
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-18-000855-b-c1
Постачальник: ТОВ "Алделит"
Номер договору: 27-7/17/396
Сума договору: 3 319 340.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.11.2017 00:00 - 29.11.2018 23:59
Дата підписання: 29.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний
договір
договір
p7s
sign.p7s