-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини до автотехніки
3 319 340.30
UAH без ПДВ
Номер:
c68338d6641f4ff88e7c60a1866afc42
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-18-000855-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Алделит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37746750
-
Контактна особа:
Турій Денис Олександрович 380504259193 turiychik@gmail.com
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Леніна, буд.43
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Номер договору:
27-7/17/396
Дата підписання:
29.11.2017 00:00
Період дії договору:
29.11.2017 00:00 - 29.11.2018 23:59
Сума договору:
3 319 340.30 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
Кількість
618 найменувань
Період постачання
30.11.2017 - 30.11.2018
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99
На карті