• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)

Насіння гібриду соняшника у кількості 127 п.о. повинне бути оброблено препаратом Maxim XL+Pincho (або еквівалентом).

Торги не відбулися

583 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 919.50 UAH
Номер: ec493d9eef514e53ac2b4d4380e08f95
Внутрішній номер закупівлі: 13835050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-004157-b   
Замовник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Контактна особа: Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 583 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 919.50 UAH
Період уточнення: 28.01.2022 11:19 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2022 11:19 - 13.02.2022 00:00
Аукціон: 14.02.2022 14:25 - 14.02.2022 14:54
Період кваліфікації: 14.02.2022 14:54 - 18.02.2022 12:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 65 одиниця
Період постачання до 15.04.2022
Місце постачання 51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Відродження, 51/1 На карті
насіння гібриду соняшника ЕС Ароматік СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 62 одиниця
Період постачання до 15.04.2022
Місце постачання 51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Відродження, 51/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІСТ-ТРЕЙД ГРУП"

Оскарження: 16.02.2022 15:27 - 27.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 566 497.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
566 497.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2022 15:27
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "АГРОШОП"

Оскарження: 16.02.2022 15:50 - 27.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 582 483.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 483.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2022 15:50
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОНОС СХ ГРУП"

Оскарження: 18.02.2022 12:08 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 583 899.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
583 899.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2022 12:08
Відповіді на вимоги 10
Документи 13
Скарги 0