• Відкриті торги
  • КЕП

03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)

Оголошено тендер

583 900.00 UAH
Номер: d5116cf725834b62bb9444052eb147d6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-28-005323-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Замовник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Очікувана вартість: 583 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Примітки: Повторно
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Дата опублікування: 28.01.2022 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 65 одиниця
Період постачання (не задано)
насіння гібриду соняшника ЕС Ароматік СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 62 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума583 900.00 UAH