-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-008934-b
Протокол УО № 3 від 26.01.2022 р.
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
7f294adb96a044a1884adaa0815d1c2d
Внутрішній номер закупівлі:
13814947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-008934-b
Замовник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Красюкова Ольга Григорівна +380617573673 krasyukova_olga@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 14:08 - 02.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 14:08 - 12.02.2022 14:13
Аукціон:
з 14.02.2022 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються за фактом постачання Товару. Замовник здійснює оплату Товару протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання видаткової накладної щодо бланків-дозволів або скретч-карт. Місцезнаходження замовника- Україна, 71600, Запорізька обл., місто Василівка, провулок Шкільний, буд. 5. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А – 92
Кількість
2700 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне паливо
Кількість
5800 літр
Період постачання
до 31.12.2022