• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 6c546efe9e5745f2a9fdedf75e172c7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-26-001988-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
Замовник: КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)
Примітки: Протокол УО № 03 від 25.01.2022 року
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 26.01.2022 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH