-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота, спирт етиловий
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-002633-b
Торги не відбулися
7 929 069.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 580.50 UAH
мін. крок: 0% або 2 580.50 UAH
Номер:
7665cc42ffcb4eefb534674511a834bf
Внутрішній номер закупівлі:
13776771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-002633-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380442076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 929 069.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2022 10:30 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 10:30 - 04.03.2022 10:00
Період прекваліфікації:
з 04.03.2022 10:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 420 250.00 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
- Лот №2 ₴4 665 330.32 ЛОТ 2 - Катіоніт
- Лот №3 ₴585 439.38 ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
- Лот №4 ₴258 049.58 ЛОТ 4 - Спирт етиловий ректифікований