• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота, спирт етиловий

Оголошено тендер

7 929 069.28 UAH
Номер: 1e18939deab3425d8a28e314932c6d4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-26-002768-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 7 929 069.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота, спирт етиловий
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Дата опублікування: 26.01.2022 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 929 069.28 UAH