-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений заморожений; Квасоля заморожена; Огірок квашений; Родзинки; Курага; Сухофрукти; Ягоди заморожені; Плоди шипшини; Томатне пюре; Чорнослив; Капуста квашена; Томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-002063-c
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 664 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 664 дні назад
340 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
Номер:
acd44756ee2b43b6b21fb288cfa44672
Внутрішній номер закупівлі:
13760395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-25-002063-c
Замовник:
КЗ "ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СШ" ХОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
14107285
-
Адреса:
62460, Україна, Харківська область, селище міського типу Високий, вулиця Театральна 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Донченко Владислав Юрійович +380662646767 intzelgaj@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 710.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2022 14:22 - 31.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2022 14:22 - 10.02.2022 00:00
Аукціон:
10.02.2022 14:51 - 10.02.2022 15:14
Період кваліфікації:
10.02.2022 15:14 - 11.02.2022 10:07
Період завантаження договору:
11.02.2022 10:07 - 03.03.2022 10:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горошок зелений заморожений
Кількість
1200 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Квасоля заморожена
Кількість
300 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Огірок квашений
Кількість
320 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Родзинки
Кількість
200 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Курага
Кількість
50 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Сухофрукти
Кількість
300 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Ягоди заморожені
Кількість
250 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Плоди шипшини
Кількість
250 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Томатне пюре
Кількість
300 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Чернослив
Кількість
80 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Капуста квашена
Кількість
100 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Томатна паста
Кількість
200 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Оскарження: 11.02.2022 10:07 - 22.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2801600478
-
Контактна особа:
Якутенко Андрій Олексійович 380675457057 ANDREYYAKUTENKO@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 61138, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛУЇ ПАСТЕРА, будинок 357, квартира 50
Оскарження: 11.02.2022 10:07 - 22.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
315 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2022 10:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
170
Скарги
0
Фізична особа – підприємець ТЕСЛЮК АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867409317
-
Контактна особа:
Теслюк Артем 380506193443 tesluyk68@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ДРУГОЇ П'ЯТИРІЧКИ, будинок 2, корпус А, квартира 20
Початкова пропозиція
340 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
133
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f9daeec068a4dc5aaf31906a223b989
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-25-002063-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2801600478
-
Контактна особа:
Якутенко Андрій Олексійович 380675457057 ANDREYYAKUTENKO@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 61138, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛУЇ ПАСТЕРА, будинок 357, квартира 50
Сума договору:
315 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
315 200.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації