• Відкриті торги
  • КЕП

15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений заморожений; Квасоля заморожена; Огірок квашений; Родзинки; Курага; Сухофрукти; Ягоди заморожені; Плоди шипшини; Томатне пюре; Чорнослив; Капуста квашена; Томатна паста)

Оголошено тендер

340 500.00 UAH
Номер: 8ca27e69ca1446159b223eb16a31bf7f
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-25-010687-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КЗ "ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СШ" ХОР
Замовник: КЗ "ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СШ" ХОР
Очікувана вартість: 340 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений заморожений; Квасоля заморожена; Огірок квашений; Родзинки; Курага; Сухофрукти; Ягоди заморожені; Плоди шипшини; Томатне пюре; Чорнослив; Капуста квашена; Томатна паста)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.01.2022 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Горошок зелений заморожений
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Квасоля заморожена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Огірок квашений
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 320 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Курага
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 50 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Ягоди заморожені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 250 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Плоди шипшини
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 250 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Томатне пюре
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Чорнослив
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 80 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума340 500.00 UAH