-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-004379-b
Торги відмінено
171 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 855.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 855.00 UAH
Номер:
bbbf82e3901e4319bed69691a14b807a
Внутрішній номер закупівлі:
13751495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-25-004379-b
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Васильєва +380577337942 uipa-snab@ukr.net http://uipa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
855.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2022 10:59 - 31.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2022 10:59 - 10.02.2022 00:00
Аукціон:
10.02.2022 11:00 - 10.02.2022 11:23
Період кваліфікації:
10.02.2022 11:23 - 16.02.2022 10:34
Період завантаження договору:
16.02.2022 10:34 - 08.03.2022 10:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 20 календарних днів з моменту фактичного отримання партій Товару за наявності реального фінансування. Усі розрахунки за Договором проводяться у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів Покупцем на рахунок Постачальника. Бюджетні зобов’язання Покупця за Договором виникають у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за Договором за поставлений Товар (його партію) здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування Товару на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
6e0253b4d9954c46a4fab1d421100c87
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Порушення виникли через неможливість вчасного укладання договору та його реєстрації у зв’язку з початком військової агресії з боку РФ та введенням воєнного стану.
Період оскарження:
16.09.2022 10:28 - 27.09.2022 00:00
Дата опублікування:
16.09.2022 10:28
Дата виконання:
27.09.2022 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 15.02.2022 09:33 - 26.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 15.02.2022 09:33 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
171 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 145.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2022 09:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
Оскарження: 16.02.2022 10:34 - 27.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 16.02.2022 10:34 - 27.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
170 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2022 10:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
c73b35ce1e114233934ba7b4abdec302
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-25-004379-b-b1
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Сума договору:
170 910.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
170 910.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації