• Відкриті торги
  • КЕП

Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

171 000.00 UAH
Номер: 64ee2956a96942d0b442100f93f2e09f
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-25-003237-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Українська інженерно-педагогічна академія
Замовник: Українська інженерно-педагогічна академія
Очікувана вартість: 171 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.01.2022 10:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума171 000.00 UAH