-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-017811-b
Завершена
1 033 248.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 166.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 166.24 UAH
Номер:
c6d5513d7cbf48b6acaffab1b656b960
Внутрішній номер закупівлі:
13717340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-21-017811-b
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 033 248.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 166.24 UAH
Період уточнення:
21.01.2022 23:15 - 29.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2022 23:15 - 08.02.2022 00:00
Аукціон:
08.02.2022 14:16 - 08.02.2022 14:39
Період кваліфікації:
08.02.2022 14:39 - 14.02.2022 19:56
Період завантаження договору:
14.02.2022 19:56 - 06.03.2022 19:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Галишич Юрко Васильович
Оскарження: 14.02.2022 19:56 - 25.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2489902031
-
Контактна особа:
Галишич Юрко Васильович 380974739226 halyshych68@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЗУБРІВСЬКА, будинок 27, квартира 80
Оскарження: 14.02.2022 19:56 - 25.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 028 772.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 028 772.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2022 19:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
КП Підприємство громадського харчування "Школярик"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13837840
-
Контактна особа:
Яремчук Ганна Василівна +380677778016 shkolaruk@ukr.net
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, вул.Сяйво 16
Початкова пропозиція
1 033 206.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 033 206.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
46b898a0df64435c9c84277d09af34f4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-21-017811-b-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Галишич Юрко Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2489902031
-
Контактна особа:
Галишич Юрко Васильович 380974739226 halyshych68@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЗУБРІВСЬКА, будинок 27, квартира 80
Номер договору:
09031
Сума договору:
118 071.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.02.2023 00:00
Дата підписання:
07.03.2022 10:00
Статус:
Підписаний