-
Відкриті торги
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
118 071.72
UAH без ПДВ
Номер:
46b898a0df64435c9c84277d09af34f4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-21-017811-b-a1
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Галишич Юрко Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2489902031
-
Контактна особа:
Галишич Юрко Васильович 380974739226 halyshych68@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЗУБРІВСЬКА, будинок 27, квартира 80
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
09031
Дата підписання:
07.03.2022 10:00
Період дії договору:
до 28.02.2023 00:00
Сума договору:
118 071.72 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
db39d8fd74e9469bb5c76b698aabc826
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку. Сторони домовились зменшити загальну вартість Договору ( без зміни обсягу), усі інші пункти залишити без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.10.2022 17:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
b43959fed09c4368879ab615cb4c7d17
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди щодо зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку відповідно до Закону, усі інші пункти - залишити без змін.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.12.2022 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7d91d76b605c4e20b2c6a43fdd588bda
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
73eea42622634c10b4a725c3dcd8f64f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до Закону, дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.01.2023 09:00
Статус:
Опубліковано