• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Яйце куряче

Завершена

520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер: 388337153adc4d3684444c90fdc6ada2
Внутрішній номер закупівлі: 13709008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-21-011976-b   
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Контактна особа: Сущенко Олена Василівна +380553620440 elenasuschenko82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 600.00 UAH
Період уточнення: 21.01.2022 14:42 - 29.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2022 14:42 - 08.02.2022 14:47
Аукціон: 09.02.2022 12:35 - 09.02.2022 12:58
Період кваліфікації: 09.02.2022 12:58 - 10.02.2022 08:37
Період завантаження договору: 10.02.2022 08:37 - 02.03.2022 08:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче
Код ДК 021:2015: 03142500-3 Яйця
Кількість 130000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИАГРУПП"

Оскарження: 10.02.2022 08:37 - 21.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 494 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2022 08:37
Відповіді на вимоги 10
Документи 136
Скарги 0
ФОП Бірчук О.О.
Початкова пропозиція 520 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c7945f745fc4626ae975ddc3f353e8f
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-21-011976-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИАГРУПП"
Номер договору: 42
Сума договору: 494 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 21.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Протокол 48.PDF
Договір
p7s
sign.p7s