-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйце куряче
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
77490d665f8443f1a73dd0c667b5d39e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-001066-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйце куряче
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.01.2022 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума520 000.00 UAH