-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо свинина шинка, м’ясо яловичина. філе кур’яче, четвертинна куряча, тушка кур’яча
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-008581-b
Згідно кошторисних призначень на 2022р.
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
59d1e40e4be34fcba356a504105f462b
Внутрішній номер закупівлі:
13704227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-21-008581-b
Замовник:
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 “Пролісок” комбінованого типу
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414593
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Вокзальна, 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рванцова Олександра Степанівна +380977729312 surotunecdnz15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2022 13:00 - 29.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2022 13:00 - 08.02.2022 00:00
Аукціон:
08.02.2022 14:53 - 08.02.2022 15:16
Період кваліфікації:
08.02.2022 15:16 - 10.02.2022 11:03
Період завантаження договору:
10.02.2022 11:03 - 02.03.2022 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 М’ясо свинина шинка, м’ясо яловичина. філе кур’яче, четвертинна куряча, тушка кур’яча