• Відкриті торги
  • КЕП

М’ясо свинина шинка, м’ясо яловичина. філе кур’яче, четвертинна куряча, тушка кур’яча

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 344146963d0c406fa1e6d291983ba3a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-21-007991-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №15 "Пролісок" комбінованого типу
Замовник: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 “Пролісок” комбінованого типу
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо свинина шинка, м’ясо яловичина. філе кур’яче, четвертинна куряча, тушка кур’яча
Примітки: Згідно кошторисних призначень на 2022р.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.01.2022 12:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗгідно кошторисних призначень на 2022р.
Сума270 000.00 UAH