• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Лот № 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 -Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційні засоби

Завершена

258 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
Номер: 88185883b14441f9b70885a172ef6b45
Внутрішній номер закупівлі: 13653401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-19-001046-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
Контактна особа: Гогіна Валентина Володимирівна +380613823665 kamenkahospital@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 258 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.01.2022 10:20 - 25.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.01.2022 10:20 - 04.02.2022 10:25
Аукціон: 07.02.2022 13:21 - 07.02.2022 13:50
Період кваліфікації: 07.02.2022 13:50 - 08.02.2022 14:25
Період завантаження договору: 08.02.2022 14:25 - 28.02.2022 14:25

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴85 000.00 Інфузійні розчини
  • Лот №2 ₴22 200.00 Протитромбозні засоби
  • Лот №3 ₴52 000.00 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини
  • Лот №4 ₴69 000.00 Лікарські засоби різні
  • Лот №5 ₴27 800.00 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
  • Лот №6 ₴2 000.00 Антисептичні та дезінфекційні засоби