-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 -Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційні засоби
Оголошено тендер
258 000.00
UAH
Номер:
eaa80cbed9334701ac4cf422e97f9d6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-19-000114-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот № 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 -Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційні засоби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.01.2022 08:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума258 000.00 UAH