• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 24310000-0 – Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах))

Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону. Коди товарів, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор. Через відсутність технічної можливості редагувати поле оголошення "Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції" усі документи, що подаються Учасниками у складі тендерної пропозиції повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо технічні, якісні характеристики Товару, викладені іншою мовою, до нього додається переклад українською мовою, завірений нотаріально. Якщо Учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Торги не відбулися

1 147 099.77 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 735.50 UAH
Номер: dbe2f752d5fe4d1191563201bb149633
Внутрішній номер закупівлі: 13646044
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-18-008964-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Златєва +380994857052 kptvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 147 099.77 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 735.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 34 412.99 UAH
Період уточнення: 18.01.2022 16:23 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2022 16:23 - 03.02.2022 11:00
Аукціон: 04.02.2022 13:51 - 04.02.2022 14:14
Період кваліфікації: 04.02.2022 14:14 - 08.02.2022 18:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах)
Код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Кількість 30.76 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Промислова, 150; вул. Курчатова, 1я На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ»

Оскарження: 08.02.2022 18:28 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 147 040.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 147 040.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2022 18:28
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "УКРЕКОПРОМ ПЛЮС"

Оскарження: 08.02.2022 18:30 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 147 099.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 147 099.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2022 18:30
Відповіді на вимоги 11
Документи 17
Скарги 0