-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24310000-0 – Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах))
Оголошено тендер
1 147 099.77
UAH
Номер:
94e9901b9c704b1a8865028da43cc7e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-18-007841-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346158
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Курчатова, буд. 1, приміщення 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346158
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Курчатова, буд. 1, приміщення 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 147 099.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 24310000-0 – Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах))
Примітки:
Ідентифікаційний код: 42346158
Місцезнаходження: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Курчатова, будинок 1, приміщення 8, 71502
Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
18.01.2022 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 147 099.77 UAH